Телефон

(050)040-05-35 (050)040-05-35

(063)483-00-45 (063)483-00-45

Мова сайту

 • Русский
 • Українська

Хімчистка килимів та ковроліну

Килими є невід’ємною частиною квартир і будинків усіх, хто народився і виріс на просторах СНД. Ми впевнені, що, незважаючи на статус і досягнення, у кожного в альбомі зберігаються фотографії на тлі килимів – головних атрибутів віталень. І не стерті ще спогади про сімейні забавах – вибиванні килимів в морозні сніжні зими.

Але час дає про себе знати, і килимові покриття вимагають якісної чистки і догляду. Компанія Akkurat клінінг готова вам в цьому допомогти!

Види забруднень

Килимам і ковроліну доводиться приймати на себе безліч ударів. Забруднення різної сили і характеру складають, на перший погляд, непоправну картину. Але наші фахівці готові прийняти будь-який виклик. Тому ми приготували для вас короткий список плям, з якими довелося впоратися нам для наших клієнтів: бруд; пил; масла; ягоди; жири; їжа; фарби; кров; сеча; йод; віск; шерсть тварин.

На жаль, не всі плями піддаються виведенню, особливо старі і в’їдаються. Є велика ймовірність, що такі забруднення не втечуть, але наша команда докладе всіх зусиль, щоб впорається з ними.

Химчистка ковров и ковролина Днепропетровск

Як з ними боротися?

Звичайно, вирішити ці та багато інших проблем можна по-старому, згадавши бабусині рецепти або начитавшись безлічі «розумних» рад на просторах інтернету. Але як вже переконалися багато задоволені клієнти і незабаром переконаєтеся ви, набагато простіше і вірніше, а в деяких випадках і дешевше (послуги чистки все ж дешевше нового килима), буде замовити хімчистку.

Чому варто замовити хімчистку килима?

По-перше, вам не доведеться проводити весь день на четвереньках, намагаючись вивести настирливе пляма.

По-друге, ви уникнете сімейної сварки, так як будемо щирі, чоловіки готові придумати тисячі причин, щоб не займатися чищенням килимів особисто, а наша компанія приїде в будь-який зручний для вас час і місце.

По-третє, килими річ цінна. При чому, цінність їх не завжди обчислюється грошима, а пам’яттю, так як вони часто є частиною історії сім’ї. Не варто ризикувати і випробовувати на них неперевірену хімію, краще надати цю справу професіоналам, які займаються хімчисткою вже більше 10 років.

По-четверте, часом чищення килимів може негативно позначитися на ваших близьких і вашому майні, особливо, якщо їдка хімія зачепить цінні для вас речі. Пам’ятайте діти і тварини з хімікатами категорично несумісні! Для таких випадків компанія “Аккурат” клінінг пропонує чистку килимів в цеху. Наші співробітники приїдуть у зручний для вас час, заберуть килимові покриття і, очистивши їх, привезуть назад в заздалегідь обумовлений час.

Стирка ковров и ковролина Днепропетровск

Хімчистка килимів на дому

Домашні килими, незалежно, перські вони або радянські, є частиною інтер’єру. А тому, часто стають важливим критерієм оцінки господині будинку. Незважаючи на старання і зусилля зберегти їх чистоту не так-то просто! Те домашні норовлять пройтися взутими в пошуках телефону або ключів від будинку. Те залишки їжі виявляються Вдрукувати, після чергового застілля. Якщо ж ви щасливі власники маленьких дітей або тварин, про чистоту в будинку можна забути! Крім того, навіть якщо ви зможете вберегти килими від описаних вище напастей, час і наш «найчистіший» повітря зроблять своє …

Для того щоб повернути вашому килиму колишню красу і продовжити термін його життя, вам необхідно замовити хімчистку килима на дому!

У чому переваги даного виду послуг:

 • ми гарантуємо ввічливе і професійне поводження з кожним клієнтом;
 • ви можете вибрати будь-який зручний для вас місце і час;
 • вам не потрібно турбуватися щодо цілісності вашого килима, так як всі роботи будуть проведені в вашій присутності;
 • все обладнання буде використано з максимальною турботою про вашому майні.

 

Химчистка ковров и ковролина на дому Днепроптеровск

Чистка ковроліну в офісі

Народна мудрість говорить: «Чим більше затертий ковролін в офісі, тим частіше його відвідують клієнти!». Однак дана мудрість не завжди правильно сприймається самими клієнтами. Ми звикли зустрічати людей по одягу, а потенційних партнерів по офісу і персоналу.

Ось лише деякі фактори, на які здатна вплинути чистота в офісі:

 • персонал завжди працює відповідно обстановці в офісі, якщо умови погані, то віддача не може бути високою;
 • клієнти оцінюють компанію виходячи з того, як вона оцінює себе, якщо офіс не прибраний, значить і компанія недостатньо хороша;
 • ставлення керівництва до офісу впливає на ставлення до нього персоналу, якщо топ менеджменту все одно як виглядає офіс, то і співробітникам буде на це плювати.

Як ви вже помітили, уважне ставлення з офісом, здатне вплинути на мікроклімат в ньому. Тому невеликі витрати на чистку ковроліну, можуть посприяти поліпшенню бізнесу в цілому.

У чому переваги даного виду послуг:

 • ми здатні працювати в будь-якому місці і з будь-якими обсягами;
 • ви зможете вибрати час так, щоб наші фахівці не відволікали від роботи ваш персонал;
 • весь комплекс робіт буде проведено з максимальною увагою до офісної техніки і документації, щоб вони не постраждали;
 • ви можете проконтролювати весь хід виконання робіт.

Чистка килимів в цеху

Безсумнівно, найякіснішим способом з очищення килимів є їх чистка в спеціальному цеху. І справа тут зовсім не в рівні віддачі або бажанні, просто спеціальне обладнання в цеху дозволяє використовувати більше ресурси. Повністю механізована система очищення дозволяє при мінімальному втручанні людини досягти максимальних результатів.

У чому переваги даного виду послуг:

 • ви не будете обмежені в часі, наші фахівці заберуть, очистять і привезуть ваші килими в зручний час;
 • спеціальне обладнання дозволяє зробити максимально якісну очистку, проникаючи набагато глибше, ніж це можна зробити на дому або в офісі;
 • наші технології.

 

Хімчистка килимів вимагає відповідального підходу, так як різні матеріали і види забруднень вимагають особливого виду чистки. Саме тому ми використовуємо тільки перевірені і прогресивні технології. Важливою особливістю наших послуг є те, що перед тим, як почати процес очищення, наш фахівець ретельно оглядає килими і підбирає унікальне поєднання методів і засобів хімчистки.

Необхідно зауважити, що чищення килимів вдома, чистка килимових покриттів з вивезенням і доставкою проводиться тільки по Дніпру.

Чистка ковров от пятен и загрязнений в Днепре

Наші головні технології:

 1. Шампунірованіе. Шампунірованіе є найбільш ніжним способом очищення килимових покриттів, так як практично не вимагає механічних зусиль. Спеціальна піна рясно наноситься на килим, витісняючи скопилася бруд і пил. Склад піни є безпечним для килимів, а її нанесення і прибирання не вимагають води, що і називається – суха чистка килимів. Таким чином, Шампунірованіе уможливлює максимально якісну очистку з мінімальною шкодою для килимів.
 2. Гідростручная екстракція. Гідростручная екстракція – це складний процес, який включає в себе пофазні роботу професійних екстракторів змінно гарячого і холодного типу. Це механічне чищення килимів. В процесі роботи механізму використовуються різні мийні засоби, які мають кислотну, лужну і нейтральну природу, а також ферментні речовини. Взаємодія перерахованих вище елементів дозволяє в кінцевому підсумку отримати найбільший ефект, так як вони підбираються технологом виходячи з матеріалів, використаних для виготовлення килима, і видів забруднень. Важливо зауважити, що всі речовини, для механічного чищення, пройшли обов’язкову сертифікацію і є екологічно безпечними.
 3. Прання з глибоким зануренням в спеціальні ванни. Прання з глибоким зануренням в спеціальні ванни є важливим винаходом особливо для тих, у кого є маленькі діти. Так як вона крім очисного, містить дезінфікуючий ефект. Процес очищення полягає в тому, що килим повністю занурюють в спеціальний розчин з набору хімікатів, який підбирає технолог виходячи з типу килима, рівня забруднень і кінцевої мети використання. Таким чином, килим пройшовши дезінфекцію, стає безпечним навіть для самих маленьких жителів вашого будинку.

 

Ціни на чистку килимів та ковроліну

Вид послуги Ціна
Хімчистка килимів на дому
Синтетика
короткий ворс 60 грн./кв.м.
високий ворс (шеги) 60 грн./кв.м.
Вовняні килими
сучасні 60 грн./кв.м
радянські килими 60 грн./кв.м
Чистка ковроліну на дому і в офісі
короткий ворс 50 грн./кв.м
високий ворс 60 грн./кв.м
Чистка та прання килимів в цеху
Синтетика
короткий ворс 50 грн./кв.м
високий ворс (шеги) 60 грн./кв.м
Вовняні
сучасні 60 грн./кв.м
радянські 50 до 100 грн./кв.м

 

Вибирайте будь-який вид і замовляйте чистку килимів у Дніпрі.

Ви можете проконсультуватися, зателефонувавши нам: (050) 040-05-35.

Пухнастих вам килимів!