"> 2019 Хімчистка м'яких меблів у Дніпрі, Аккурат 🍀 Клінінг

Телефон

(050)040-05-35 (050)040-05-35

(063)483-00-45 (063)483-00-45

Мова сайту

 • Русский
 • Українська

Хімчистка м’яких меблів

М’які меблі – вважається центральною фігурою будь-якого інтер’єру. Більш того, дивани і крісла – чи, не самі часто використовувані предмети в квартирах. Як би дбайливо і акуратно ви не ставилися до своєї м’яких меблів, вам не вдасться уникнути появи забруднень. Любите посидіти з чашкою чаю в улюбленому кріслі і почитати книгу? Поласувати чимось смачним, сидячи перед телевізором? У вас є домашні тварини, які не проти помітити улюблений диван; діти, які постійно витирають руки об оббивку? У таких випадках уникнути плям практично неможливо.

Але не поспішайте купувати новий диван. Вихід є! По правді кажучи, їх навіть два: почистити м’які меблі самостійно або звернутися до професійних клінінгових компаній. Розглянемо більш докладно обидва варіанти.

Чистка дивана самостійно

Чистка мягкой мебели Днепропетровск

Вибравши перший варіант, багато хто задається питанням: «Як почистити диван? Яке миючий засіб використовувати? ». Якщо вже вирішили зайнятися чисткою самостійно, вам необхідно дотримуватися кількох правил, щоб не зіпсувати оббивку.

 • Вибір миючого засобу. При величезній різноманітності засобів для виведення плям складно зупинитися на чомусь одному. Щоб уникнути знебарвлення вашого улюбленого дивана варто підбирати засіб відповідно до типу оббивки (оксамит, плюш, велюр, шинилл, жаккард, флок, штучна шкіра і т.д.). Також вибір залежить від природи плям. Навіть якщо ви знайшли відповідні засіб обов’язково протестуйте його на невидно частини дивана.
 • Чистка пилососом. На жаль толку від такого способу чищення трохи, більш того без спеціальної насадки ви ненароком можете пошкодити тканину. Краще для таких цілей використовувати спеціальний професійний пароочиститель, але і тут необхідно правильно відрегулювати потужність.
 • Видалення плям. Методика чищення багато в чому залежить від виду оббивки. Деякі тканини не в якому разі не можна мочити, і тут допоможе тільки суха хімчистка. Найкраще видаляти плями свіжі, так як з засохлими плямами будь-якого роду впорається набагато складніше. Щоб уникнути розлучень, починайте очищати диван рухаючись від країв до центру. Не використовуйте щітки з жорсткою щетиною, тільки м’які губки. Не тріть дуже старанно, ви можете пошкодити тканину і втерти бруд ще глибше.
 • Сушка. Після видалення плям ретельно промокніть диван або крісло вбирає серветкою. Краще звичайно ж повністю висушити тканину, щоб уникнути появу і поширення грибка.
 • Також дуже важливо проводити повну дезінфекцію м’яких меблів. Мало хто знає, що наші дивани, крісла і матраци є місцем проживання пилових кліщів, які в свою чергу можуть стати причиною алергії. Для цього звичайно ж потрібно проводити регулярні професійні хімчистки м’яких меблів.

Ви повинні бути готові до того, що вам доведеться набратися терпіння і докласти чимало зусиль. І, можливо, диван, чистка якого займе багато часу, не порадує вас своїм виглядом. Щоб уникнути марної трати часу і сил, радимо вам довірити чищення м’яких меблів професіоналам щоб уникнути витрати часу і сил, радимо вам довірити чищення м’яких меблів професіоналам.

Хімчистка м’яких меблів на дому в Дніпрі

Чистка диванов в Днепроптеровске

Компанія “Аккурат” ось вже 10 років спеціалізується на чищенні меблів. Завдяки значному досвіду роботи, професійній команді, спеціалізованій техніці і унікальної технології ми гарантуємо високу якість хімчистки всіх видів м’яких меблів. Наші фахівці впораються з усіма видами забруднень на будь-який оббивці, також компанія надає послуги з чищення шкіряних меблів.

Процес чищення диванів від плям включає в себе наступні етапи:

 1. Компанія «Аккурат» ось вже 10 років спеціалізується на чищенні меблів. Завдяки значному досвіду роботи, професійній команді, спеціалізованій техніці і унікальної технології ми гарантуємо високу якість хімчистки всіх видів м’яких меблів. Наші фахівці впораються з усіма видами забруднень на будь-який оббивці, також компанія надає послуги з чищення шкіряних меблів.
 2. Процес чищення диванів від плям включає в себе наступні етап.
 3. Для видалення залишків миючих засобів застосовується спеціальне промивання чистою водою.
 4. Далі слідує процес сушіння. Природне висихання при нормальній вологості займає в середньому до 8ми годин. Наші фахівці при допомога спеціального трифазного вентилятора зможуть скоротити час висихання.

Вартість чищення м’яких меблів

Вартість чищення залежить від багатьох чинників: розмір, ступінь забруднення, вид тканини, способу хімчистки. З діапазоном цін ви можете ознайомитися нижче.

Вид меблів Вартість
Диван на 3 місця від 500 до 650 грн.
Куток на 4 місця від 600 до 750 грн.
Крісло 200 грн.
Пуф от 30 до 70 грн.
Кухонні стільці від 40 до 50 грн./шт.
Кухонний куток від 400 до 500 грн.

Довіряючи нам чистку ваших меблів, ви отримаєте: оперативний виїзд на місце (будинок, офіс) у зручний для вас час; швидку, якісну і професійну глибоку чистку; виведення складних плям від сечі, крові, вина і ручок; повну дезінфекцію; позбавлення від неприємних запахів; приємні ціни і висококласне обслуговування.

Телефонуйте і замовляйте чистку диванів, крісел і стільців в Дніпрі прямо зараз:   (050) 040-05-35.