"> Чищення м'яких меблів в Дніпрі 🍀, замовити послуги чистки

Телефон

(050)040-05-35 (050)040-05-35

(063)483-00-45 (063)483-00-45

Мова сайту

  • Русский
  • Українська

Професійне чищення м’яких меблів і килимів

Хімчистка м’яких меблів і килимів на дому – це головний напрямок нашої компанії. Ми раді Вам запропонувати не тільки якісну чистку, але і порадимо, як надалі доглядати за вашими предметами інтер’єру, щоб вони прослужили вам вірою і правдою не один рік.

На ринку клінінгових послуг Дніпра багато бажаючих надати подібні послуги, але не у кожного, в дійсності, виходить, надати якісну і професійну чистку.

Багато залежить від обладнання в нашому арсеналі найкраща техніка провідних світових виробників, також якість чищення залежить від правильно підібраного засобу для чищення і величезне значення має злагоджений, кваліфікований персонал, де немає плинності кадрів. Ми не будемо писати, що співробітники у нас мають 8-10 річний досвід роботи. Співробітники нашої компанії “Аккурат” мають досвід практичної роботи не менше 3-х років.

Дуже важливим для нас є побажання замовника, ми індивідуально підходимо до кожного випадку, наші майстри не упустять жодної деталі і в найкоротші терміни зроблять вашу м’які меблі чистою.

У більшості випадків ми беремося навіть за найбільш безнадійні дивани та килими від яких відмовилися наші колеги.

НАШІ ПЕРЕВАГИ або 5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ чищення У НАС

  1. Найкраще професійне обладнання провідних світових виробників Karcher, Santoemma, Edic, Numatic дозволяє впорається з будь-якого поставленого завдання
    Використання тільки безпечних, гіпоалергенних препаратів Chemspec, Prochem і ін.
  1. Досвідчений і дружний колектив, який завжди готовий прийти до Вас на допомогу.
    Прозора цінова політика і надання знижок постійним клієнтам.
    Працюємо без вихідних в зручний для Вас час.

Замовивши першу хімчистку килима або м’яких меблів Ви отримуєте знижку на наступні замовлення

Ціни на послуги хімчистки у нас більш ніж прийнятні, що, безсумнівно, радує наших клієнтів.

А ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО?

Регулярне чищення м’яких меблів не тільки покращує в візуально-естетичному плані Ваші улюблені предмети інтер’єру, але і підтримує здоровий мікроклімат Вашого будинку або квартири.

Замовляйте професійну хімчистку м’яких і шкіряних меблів, килимів та ковроліну в Дніпрі у нашій компанії “Аккурат”. Порадуйте себе і своїх близьких чистої, і свіжої атмосферою.

(050) 040-05-35.