"> Суха хімчистка килимів у Дніпрі 🍀. Доставка. Аккурат Клінінг 2019

Телефон

(050)040-05-35 (050)040-05-35

(063)483-00-45 (063)483-00-45

Мова сайту

  • Русский
  • Українська

Суха чистка килимів

Вже давно килими і килимові покриття влаштувалися в сучасних будинках і квартирах. Вони створюють комфорт, надають затишок дому, роблять домашнє вогнище більш теплим і душевним. Але, як і інші предмети інтер’єру, килими постійно відчувають зовнішній вплив, забруднюються, тому чистка їм просто необхідна. Хімчистка килимів – це один з прекрасних способів боротьби з різними забрудненнями, запахами і пиловими кліщами. Але вона показана не всім видам покриттів, тільки синтетичним. А ось килимах з натуральних волокон контакт з вологою протипоказаний, тому чистять їх сухим способом.

Для пересічного господаря суха чистка килимів здається справою малозрозумілим і важко здійснюваним. Та й як можна очистити килимове покриття без використання води і заснованих на ній миючих речовинах? Та дуже просто. Ніяких складнощів в технології сухого чищення немає. Спочатку люди дивуються, коли бачать, як саме працює сухий очисник. Його дія заснована на перевіреному принципі, який широко застосовується в умовах, коли неможливо скористатися «мокрим» способом.

Сухая чистка ковров

У технологічній основі сухого чищення лежить звичайна губка – предмет широко відомий всім. Очищувач на основі губки – м’який, на дотик приємний, органічного походження. На нього наноситься невелика кількість спеціального складу для розчинення будь-якого виду забруднень, як водних, так і масляних, жирних. Губку-очищувач змочують в невеликій кількості води, а також розчині безпечного екологічно нейтрального розчинника. Потім губкою з нанесеними на ній розчинами чистять килим. З огляду на те, що використовується невелика кількість вологи, після чистки поверхню килима залишається сухою.

Процес сухого очищення умовно можна розділити на кілька етапів:

  1. На забруднені ділянки килимового покриття наноситься очищувач вручну або за допомогою аплікатора.
  2. Спеціальна машина з контро-обертовими щітками глибоко втирає очищувач в килим, де він взаємодіє з забрудненим матеріалом, потім розчиняє і поглинає бруд.
  3. Завдяки спеціальному очисному механізму на килимі піднімається ворс, що полегшує процес подальшого очищення.
  4. На цій стадії за допомогою прямого ваккумірованія з килимовою поверхні видаляється очищувач з розчиненою в ньому брудом.

Усе. Процес сухого чищення завершений!

Безумовно, по достоїнству оцінити метод сухого чищення килимів зможуть власники дорогих перських, індійських шовкових килимів, вовняних килимів, зроблених вручну, до яких не можна застосувати звичайні хімічні методи очищення.

Суха чистка килима з натуральних волокон – відмінний вихід для вимогливих господарів, які люблять якість і дорожать красою своїх дорогих килимів.

(050) 040-05-35.