"> Професійне обладнання для чистки 🍀 меблів, килимів та матраців 2019 Аккурат

Телефон

(050)040-05-35 (050)040-05-35

(063)483-00-45 (063)483-00-45

Мова сайту

  • Русский
  • Українська

Обладнання

Чистка мягкой мебели в Днепропетровске Numatic NSR – сучасний, професійний пилосос призначений для сухого прибирання, він забезпечений спеціальною функцією економії енергії Hi/Lo яка дозволяє економити до 50% енергії, високоефективну фільтрацію забезпечує трьох ступінчаста система фільтрів Tritex.
Химчистка диванов, кресел и стульев Santoemma Sabrina foam – це пінний екстрактор призначений для хімчистки м’яких меблів, нанесення щільної піни і видалення з високою аспірацією дозволяє видаляти навіть найсильніші забруднення.
Чистка ковролина на дому и в офисах Santoemma Sabrina Maxi – килимовий екстрактор з потужною силою всмоктування, призначений для чищення килимових покриттів середньої площі.
Чистка диванов и матрасов Днепропетровск Karcher puzzi 100 – професійний екстрактор який призначений для чищення диванів, матраців і килимових покриттів невеликою площею.
Удаление сложных пятен с ковров и ковролина Edic Galaxy 2000 – потужний високопродуктивний килимовий екстрактор використовується для чищення килимових покриттів великих площ. Два вакуумних 3х-східчастих мотора і помпа з тиском 200psi допомагають справлятися навіть з найважчими завданнями.
 Химчистка ковров на дому Numatic NPR 1515 – однодискова машина призначена для чищення сильно забруднених килимів методом шампунірованія. Ця модель оснащена революційною системою “Автоматичного управління крутного моменту”, яка контролює рівень оборотів при будь-якій зміні навантаження.
 Стирка и чистка ковров Santoemma Blower ST810 – трьох швидкісний вентилятор використовується після чищення килимів або м’яких меблів, дозволяє скоротити час сушіння в 2 рази прискорюючи випаровування вологи.