• Русский
  • Українська

Обладнання

Чистка мягкой мебели в ДнепропетровскеNumatic NSR – сучасний, професійний пилосос призначений для сухого прибирання, він оснащений спеціальною функцією економії енергії Hi / Lo, яка дає змогу заощаджувати до 50% енергії, високоефективну фільтрацію забезпечує трьох ступенева система фільтрів Tritex.
Химчистка диванов, кресел и стульев Santoemma Sabrina foam – це пінний екстрактор призначений для хімчистки м’яких меблів, нанесення щільної піни та видалення з високою аспірацією дає змогу видаляти навіть найсильніші забруднення.
Чистка ковролина на дому и в офисахSantoemma Sabrina Maxi – килимовий екстрактор з потужною силою всмоктування, призначений для чищення килимових покриттів середньої площі.
Чистка диванов и матрасов ДнепропетровскKarcher puzzi 100 – професійний екстрактор, який призначений для чищення диванів, матрацiв і килимових покриттів невеликою площею.
Удаление сложных пятен с ковров и ковролинаEdic Galaxy 2000 – потужний високопродуктивний килимовий екстрактор використовується для чищення килимових покриттів великих площ. Два вакуумних 3х-ступінчастих мотора і помпа з тиском 200psi допомагають справлятися навіть з найважчими завданнями.
 Химчистка ковров на домуNumatic NPR 1515 – однодискова машина призначена для чищення сильно забруднених килимів методом шампунування. Цю модель оснащено революційною системою “Автоматичного управління обертального моменту”, яка контролює рівень обертів за будь-якої зміни навантаження.
 Стирка и чистка ковровSantoemma Blower ST810 – трьох швидкісний вентилятор, що використовується після чищення килимів або м’яких меблів, дає змогу скоротити час сушіння в 2 рази, прискорюючи випаровування вологи.