• Русский
 • Українська

Хімчистка килимів і ковроліну

Килими є невід’ємною частиною квартир та осель усіх, хто народився та виріс на теренах СНД. Ми впевнені, що незважаючи на статус і досягнення, у кожного в альбомі зберігаються фотографії на тлі килимів – головних атрибутів віталень. І не стерті ще спогади про сімейні забави – вибивання килимів у морозні сніжні зими.

Але час дається взнаки, і килимові покриття потребують якісного чищення та догляду. Компанія Akkurat Клінінг готова вам у цьому допомогти!

Види забруднень, з якими може впоратися чистка килимів на дому

Килимам і ковроліну доводиться приймати на себе безліч ударів. Забруднення різної складності та походження складають, на перший погляд, невиправну картину. Але наші фахівці готові прийняти будь-який виклик. Тому ми приготували для вас короткий список плям, з якими довелося впоратися нам для наших клієнтів: бруд, пил, масла, ягоди, жири, їжа, фарби, кров, сеча, йод, віск. На жаль, не всі плями піддаються виведенню, особливо старі та в’їдаються. Є велика ймовірність, що такі забруднення не видаляться, але наша команда докладе всіх зусиль, щоб впоратися з ними. Хімчистка килимів і ковроліну Дніпропетровськ

Як з ними боротися?

Звісно, вирішити ці та багато інших проблем можна по-старому, згадавши бабусині рецепти або начитавшись безліч “розумних” порад на просторах інтернету. Але, як уже переконалися багато задоволених клієнтів і незабаром переконаєтеся ви, набагато простіше і вірніше, а в деяких випадках і дешевше (чистка ковроліну в м. Дніпро все ж таки дешевше нового килима), буде замовити хімчистку.

Чому варто замовити хімчистку килима?

По перше, вам не доведеться проводити весь день на четвереньках, намагаючись вивести настирливу пляму.

Подруге, ви уникнете сімейної сварки, бо будемо щирими, чоловіки готові вигадати тисячі причин, щоб не займатися чищенням килимів особисто, а наша компанія приїде в будь-який зручний для вас час та місце.

Третє, килими – річ цінна. При чому, цінність їхня не завжди обчислюється грошима, а пам’яттю, оскільки вони часто є частиною історії сім’ї. Не варто ризикувати і випробовувати на них неперевірену хімію, краще доручити цю справу професіоналам, які займаються хімчисткою вже більше 10 років.

По-четверте, деколи чищення килимів може негативно позначитися на ваших близьких і вашому майні, особливо, якщо їдка хімія зачепить цінні для вас речі. Пам’ятайте, діти і тварини з хімікатами категорично несумісні! Для таких випадків компанія Аккурат клінінг пропонує чистку килимів у цеху. Наші співробітники приїдуть у зручний для вас час, заберуть килимові покриття і, очистивши їх, привезуть назад в заздалегідь обумовлений час.

Прання килимів та ковроліну Дніпропетровськ

Правити килими та ковролін Правити килими і килим .

Хімчистка килимів на дому

Домашні килими, незалежно від того, перські вони чи радянські, є частиною інтер’єру. А тому часто стають важливим критерієм оцінки господині дому. Незважаючи на старання і зусилля, зберегти їхню чистоту не так-то просто! То домашні норовлять пройтися взутими в пошуках телефону або ключів від будинку. То залишки їжі виявляються впечатаними, після чергового застілля. Якщо ж ви щасливі власники маленьких дітей або тварин, про чистоту в будинку можна забути! Крім того, навіть якщо ви зможете вберегти килими від описаних вище напастей, час і наше “чисте” повітря зроблять своє…

Для того, щоб повернути вашому килиму колишню красу і продовжити термін його життя, рекомендуємо замовити хімчистку килима вдома!

У чому переваги цього виду послуг:

Ми гарантуємо, що ви не пошкодите килима.
 • ми гарантуємо ввічливе і професійне поводження з кожним клієнтом;
 • ви можете вибрати будь-яке зручне для вас місце і час;
 • вам не потрібно турбуватися щодо цілісності вашого килима, оскільки всі роботи будуть проведені у вашій присутності;
 • усе обладнання буде використане з максимальною турботою про ваше майно;
  "Хімчистка

Чистка ковролина в офисе

Народная мудрость гласит: «Чем более затертый ковролин в офисе, тем чаще его посещают клиенты!». Однако данная мудрость не всегда правильно воспринимается самими клиентами. Мы привыкли встречать людей по одежке, а потенциальных партнеров — по офису и персоналу.

Вот лишь некоторые факторы, на которые способна повлиять чистота в офисе:

 • персонал всегда работает соответственно обстановке в офисе. Если условия плохие, то отдача не может быть высокой;
 • клиенты оценивают компанию исходя из того, как она оценивает себя. Если офис не убран, значит и компания недостаточно хороша;
 • отношение руководства к офису влияет на отношение к нему персонала. Если топ-менеджменту все равно как выглядит офис, то и сотрудникам будет на это плевать.

Как вы уже заметили, внимательное обращение с офисом способно оказать влияние на микроклимат в нем. Поэтому химчистка ковролина в офисе может поспособствовать улучшению бизнеса в целом.

В чем преимущества данного вида услуг:

 • мы способны работать в любом месте и с любыми объемами;
 • вы сможете выбрать время так, чтобы наши специалисты не отвлекали от работы ваш персонал;
 • весь комплекс работ будет проведен с максимальным вниманием к офисной технике и мебели, чтобы они не пострадали;
 • вы можете проконтролировать весь ход выполнения работ.
 

Чистка килимів у цеху

Поза сумнівом, найякіснішим способом очищення килимів є хімчистка килимів з вивезенням у цех. І справа тут зовсім не в рівні віддачі або бажанні, просто спеціальне обладнання в цеху дає змогу використовувати більші ресурси. Повністю механізована система очищення дозволяє при мінімальному втручанні людини досягти максимальних результатів.

У чому переваги даного виду послуг:

В чому переваги даного виду послуг: В чому переваги даного виду послуг?
 • ви не будете обмежені в часі, наші фахівці заберуть, очистять і привезуть ваші килими в зручний час;
 • спеціальне обладнання дозволяє зробити максимально якісне очищення, заглиблюючись набагато глибше, ніж це можна зробити вдома або в офісі;
 • використовувані нами технології.
 

Хімчистка килимів вимагає відповідального підходу, так як різні матеріали і види забруднень вимагають особливого виду чистки. Саме тому ми використовуємо тільки перевірені та прогресивні технології. Важливою особливістю наших послуг є те, що перед тим, як почати процес очищення, наш фахівець ретельно оглядає килими і підбирає унікальне поєднання методів і засобів хімчистки.

Необхідно зауважити, що чищення килимів вдома, чищення килимових покриттів з вивезенням і доставкою проводиться тільки по Дніпру.

Чищення килимів від плям та забруднень у Дніпрі

Наші основні технології:

 1. Шампунування. Шампунування є найбільш ніжним способом очищення килимових покриттів, так як практично не вимагає механічних зусиль. Спеціальна піна рясно наноситься на килим, витісняючи бруд і пил, що скупчилися. Склад піни є безпечним для килимів, а її нанесення і прибирання не потребують води, що і називається – сухе чищення килимів. Таким чином, Шампунування уможливлює максимально якісне очищення з мінімальною шкодою для килимів.
 2. Гідроструменева екстракція. Гідроструменева екстракція – це складний процес, який включає в себе поетапну роботу професійних екстракторів змінно гарячого і холодного типу. Це механічне чищення килимів. У процесі роботи механізму використовуються різні мийні засоби, що мають кислотну, лужну і нейтральну природу, а також ферментні речовини. Взаємодія перерахованих вище елементів дає змогу в кінцевому підсумку отримати найбільший ефект, оскільки їх підбирає технолог, зважаючи на матеріали, використані для виготовлення килима, і види забруднень. Важливо зауважити, що всі речовини для механічного чищення пройшли обов’язкову сертифікацію і є екологічно безпечними.
 3. Прання з глибоким зануренням у спеціальні ванни. Прання з глибоким зануренням у спеціальні ванни є важливим винаходом особливо для тих, у кого є маленькі діти. Оскільки воно крім очисного, містить дезінфікуючий ефект. Процес очищення полягає в тому, що килим повністю занурюють у спеціальний розчин із набору дезінфекційних засобів, який підбирає технолог, зважаючи на тип килима, рівень забруднень і кінцеву мету використання. Таким чином, килим пройшовши дезінфекцію, стає безпечним навіть для найменших мешканців вашого будинку.
 

Ціни на чистку килимів і ковроліну

 
Вид послугиЦіна
Хімчистка килима на дому
Синтетика
короткий ворс80 грн./кв.м.
високий ворс (шеги)80 грн./кв.м.
Шерстяные
сучасні80 грн./кв.м
радянські80 грн./кв.м
Чистка килимів для дому та офісу
короткий ворс80 грн./кв.м
високий ворс80 грн./кв.м
Чищення та прання килимів у цеху
Синтетика
короткий ворс80 грн./кв.м
високий ворс (шегі)80 грн./кв.м
Шерстяные
сучасні80 грн./кв.м
радянські80 до 100 грн./кв.м
  Вибирайте відповідний вид і замовляйте чистку килимів у Дніпрі. Ви можете проконсультуватися, зателефонувавши нам: (050) 040-05-35. Пухнастих вам килимів!
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.